Firma VIK-POL Gastro z Warszawy powstała, by zapewnić dostęp do profesjonalnego sprzętu gastronomicznego, pozwalającego na wyposażenie profesjonalnych kuchni oraz sklepów z żywnością. Oferujemy takie urządzenia, jak zmywarki, kuchenki, piece konwekcyjne czy sprzęt chłodniczy. Nasz asortyment uzupełniają meble ze stali nierdzewnej oraz restauracyjne, a także drobne artykuły dodatkowe.

Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi, sprawdzonymi producentami wyposażenia gastronomii i sklepów, zapewniając naszym Klientom krótki termin realizacji każdego zamówienia, a także konkurencyjne ceny, pozwalające na zakupy na wyjątkowo korzystnych warunkach. Dzięki korzystaniu z usług najlepszych firm kurierskich jesteśmy w stanie dostarczyć proponowane przez nas produkty na terenie całego kraju. Umożliwiamy także dostawę za pomocą naszych pracowników, którzy od razu podejmą się także montażu i przeszkolenia dotyczącego użytkowania danego wyposażenia. Nasze kompleksowe usługi wiążą się nie tylko z wygodą Klienta, ale także zwiększają bezpieczeństwo używania sprzętu i zmniejszają ryzyko awarii.

Zamówienia powyżej 500 zł otrzymują transport gratis! Dostarczamy nie tylko w Warszawie, ale na terenie całego kraju!

W naszej ofercie znajdują się:

Urządzenia do obróbki termicznej

Do wyposażenia gastronomicznego tego typu należą trzony kuchenne elektryczne, w tym modele płytowe, indukcyjne oraz ceramiczne, a także gazowe; piekarniki gazowe i elektryczne; płyty bezpośredniego smażenia, zarówno elektryczne, jak i gazowe; patelnie; kotły warzelne elektryczne, gazowe i parowe; bemary; frytownice; warniki do makaronów. Są to urządzenia, które mogą pracować zarówno osobno, niezależnie od siebie, jak i być zestawione w wyspie czy linii.

Piece konwekcyjno-parowe

Piece tego typu to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia gastronomii. Znajdują wiele zastosowań w profesjonalnych kuchniach, zastępując tradycyjne urządzenia, takie jak grille czy piekarniki. Są przystosowane do wykonywania wielu czynności, obejmujących gotowanie, pieczenie, smażenie i inne. Urządzenie umożliwia przygotowywanie kilku dań jednocześnie, przy czym chroni je przed przenikaniem zapachów.

Urządzenia chłodnicze

Nasza oferta urządzeń chłodniczych i mroźniczych zawiera szeroki wybór sprzętów, które pozwalają na przechowywanie produktów w niskiej temperaturze. Znajdują zastosowanie w gastronomii oraz sklepach z żywnością. Proponujemy szafy chłodnicze (utrzymujące temperaturę od 0o do 7oC), także w wersji niskotemperaturowej (-18o do -20oC) oraz witryny chłodnicze (0o do 10oC) i niskotemperaturowe (-16o do -18oC). Dostępne są również szafy dwutemperaturowe, stoły chłodnicze, lady i regały chłodnicze, szybkoschładzarki, dystrybutory do lodów, zamrażarki szokowe oraz witryny cukiernicze czy sałatkowe.

Zmywarki

Wśród profesjonalnych zmywarek dla gastronomii znajduje się wiele modeli, dostosowanych do różnych wymagań pod względem pojemności i wydajności pracy. W naszym asortymencie znajdują się zarówno podblatowe modele do mycia szkła i naczyń, modele kapturowe, które cechuje najwyższa wydajność, urządzenia przeznaczone do garnków oraz przyborów kuchennych, które mogą pracować przy dużym obciążeniu. Sprawdzają się idealnie w cukierniach, piekarniach czy restauracjach, ponieważ zapewniają bardzo wysoką dokładność mycia. Udostępniamy także zmywarki tunelowe, które umożliwiają mycie od 1800 do 5000 naczyń w ciągu godziny.

Urządzenia dla małej gastronomii

Dla mniejszych lokali proponujemy takie elementy wyposażenia, jak frytownice, grille na kamieniach z lawy wulkanicznej, płyty grillowe, kontaktgrille, opiekacze, sprzęt do hot dogów, gofrownice, naleśnikarki oraz wiele innych.

Kawiarnia i bar

Nasza oferta do kawiarni i baru obejmuje ekspresy ciśnieniowe i kolbowe, młynki do kawy, kostkatki do lodu, sokowirówki czy zaparzacze do kawy.

Pizzerie

Naszym zadaniem jest także zaopatrzenie pizzerii za pomocą specjalnych pieców, mikserów spiralnych, stołów do pizzy, stołów chłodniczych, sprzętu do cięcia warzyw, sera oraz wędlin, form, łopat oraz wielu innych.

Meble ze stali nierdzewnej

Profesjonalna kuchnia nie może obyć się bez odpornych mebli, na których łatwo zachować porządek. Proponujemy blaty, regały, szafy, stoły czy wózki kelnerskie, które są wykonane z nierdzewnej stali. Dostępne są także ciągi wydawcze i okapy wentylacyjne.

Środki czystości

Proponujemy profesjonalne środki czystości, które umożliwią zachowanie higienicznych warunków w lokalu gastronomicznym. Wśród nich znajdują się płyny do zmywarek, środki do stali nierdzewnej, tabletki odkamieniające do ekspresów czy środki do mycia piekarników. Dostępne są również urządzenia do dozowania.

Przybory kuchenne

Nasza oferta jest uzupełniona licznymi przyborami kuchennymi, w tym naczyniami, nożami i deskami, zastawami bufetowymi i stołowymi, akcesoriami stołowymi, a także naczyniami pozwalającymi na przechowywanie czy transport żywności.

Skontaktuj się z nami i powiedz, czego poszukujesz.

Podaj Twój email. Prześlemy Ci dokładnie to, czego szukasz.