Jeśli szukasz firmy, która pomoże Ci w budowie, modernizacji czy naprawie sieci gazowej, zadzwoń do nas. Gwarantujemy kompleksowe usługi gazowe, dzięki którym będziesz mógł bezpiecznie wykorzystywać tego typu paliwo w niemal każdym budynku.

Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty i uprawnienia, potwierdzające naszą wiedzę oraz umiejętności. Jest to niezwykle ważne, szczególnie dlatego, że praca z tego typu surowcami powinna być wykonywana ze szczególną ostrożnością.

Realizujemy zamówienia zarówno firmom i instytucjom wielu branż, jak i klientom indywidualnym. Oprócz standardowych usług, zamawianych na konkretny termin, jesteśmy w stanie także przyjechać na nagłe wezwanie, np. w przypadku awarii. W ramach przeprowadzanych przez nas prac proponujemy także fachowe doradztwo w przypadku wyboru odpowiedniego rozwiązania czy instalacji.


Wśród wielu usług gazowych, które świadczymy, wyróżnić można chociażby takie, jak:

  • naprawa urządzeń gazowych – wymiana niezbędnych części, regulacja parametrów i wiele innych,
  • remonty generalne – w ich skład wchodzi całkowita przebudowa, modernizacja, jak również niewielkie przeróbki istniejącej konstrukcji,
  • przeglądy urządzeń – regularna kontrola sprawności i szczelności sprzętu jest niezwykle ważna, aby zniwelować ryzyko awarii; w ramach przeglądów, na życzenie klienta możemy również wyczyścić dysze i palniki czy wyregulować płomień,
  • podłączanie urządzeń – usługa ta realizowana jest przy zachowaniu wszystkich niezbędnych norma bezpieczeństwa, dzięki czemu masz pewność bezawaryjnego działania sprzętu.