Świadczymy specjalistyczne usługi naprawy zmywarek, urządzeń gastronomicznych oraz chłodniczych w Warszawie, zajmując się serwisem gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym. Dzięki wyposażeniu w najlepsze narzędzia oraz doświadczeniu naszych pracowników, zapewniamy usługi na najwyższym poziomie.


Skorzystanie z naszej oferty wiąże się wieloma korzyściami. Zapewniamy naszym Klientom wyjątkowo krótki czas naprawy, bardzo wysoki poziom usług oraz wsparcie doświadczonej, wykwalifikowanej ekipy serwisowej, która nie tylko zadba o usunięcie każdej usterki i przywrócenie urządzenia do pełnej sprawności, ale także rozwieje wszystkie wątpliwości Klientów na każdym etapie, odpowiadając wyczerpująco na pytania.


Jesteśmy świadomi tego, z jak różnorodnych urządzeń korzystają nasi Klienci, dlatego nasz serwis obejmuje urządzenia gastronomiczne i zmywarki wszystkich znanych producentów wyposażenia tego typu. Przyjmujemy sprzęt takich marek, jak Stalgast, Unix, Waring, Caterina, Berto's, Fagor, Fimar, Hendi, Kromet, Lozamet, Ma-Ga, Rational, Robot Coupe, Roller Grill, Silanos oraz wielu innych producentów.


Naprawa zmywarek i pozostałych urządzeń gastronomicznych jest prowadzona przez wykwalifikowanych i doświadczonych fachowców. Zawsze działamy terminowo, aby nasi Klienci nie musieli czekać zbyt długo na serwisowanie sprzętu, niezbędnego dla prawidłowego funkcjonowania lokalu. Wiele zleceń wykonujemy na miejscu. Dojazd i diagnoza ujęte są w cenie serwisu. Na przeprowadzoną naprawę udzielamy gwarancji. Dzięki dobrej znajomości marek sprzętów najchętniej wybieranych dla gastronomii, możecie być Państwo pewni wysokiej jakości naszych usług.


Zależy nam przede wszystkim na sprawnej i kompleksowej obsłudze naszych Klientów, dlatego przykładamy wagę do każdego zlecenia i sprawnie wykonujemy wszystkie prace, bazując na doświadczeniu i znajomości branży.


Naprawa zmywarek - Warszawa

Oprócz sprzedaży różnego rodzaju elementów wyposażenia lokali gastronomicznych, w naszej firmie proponujemy także kompleksowe usługi serwisowe w Warszawie. W ich skład wchodzi również naprawa zmywarek zarówno od klientów prywatnych, jak i restauracji, barów i innych firm.

Ze względu na bogate doświadczenie w tego typu usługach, jak również szeroką wiedzę techniczną jesteśmy w stanie wykonać naprawę sprzętu praktycznie każdego znanego producenta, np. Fimar, Kromet, Lozamet, Stalgast czy Silanos. W tym celu wykorzystujemy sprawdzone i niezawodne części zamienne, dostosowane do konkretnego sprzętu. Jesteśmy świadomi, że szczególnie w siedzibach restauracji, barów czy innych firm zmywarki są wykorzystywane czasami kilka razy dziennie. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby naprawa była zrealizowana w możliwie najkrótszym czasie.

 

Wśród najczęściej realizowanych przez naszą firmę napraw zmywarek znajduje się np.:

  • oczyszczenie filtra - zatkanie poszczególnych węży czy przewodów powoduje, że na dnie zmywarki pozostają granulki bądź piasek,
  • wymiana hydrostatu - tego typu awaria najczęściej objawia się tym, że urządzenie nagle przerywa dany cykl pracy i włącza pompę spustową,
  • uszczelnienie pompy myjącej - objawy usterki są podobne, jak przy uszkodzeniu hydrostatu,
  • ponowne przymocowanie ramion myjących - ich rozklejenie sprawia, że spod uszczelek urządzenia cieknie woda,
  • wymiana cewki tachoprądnicy na pompie myjącej - element ten po uszkodzeniu sprawia, że urządzenie nie podgrzewa wody nawet wtedy, kiedy grzałka jest w pełni sprawna,
  • udrożnienie układu odpowietrzania - z czasem zapchanie tego układu powoduje wyciek wody z urządzenia,
  • odkamienianie zmywarek - nadmierny kamień powoduje uszkodzeniem grzałek co zazwyczaj przekłada się na niedomyte naczynia oraz uszkodzenie pompy myjącej,
  • i wiele innych.

 

Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, dzięki czemu mamy pewność, że będziemy w stanie doprowadzić do stanu używalności niemal każde urządzenie. Jednocześnie oferują oni profesjonalne doradztwo w zakresie odpowiedniej eksploatacji czy konserwacji konkretnego sprzętu.

Nasza wykwalifikowana kadra dysponuje nowoczesnym sprzętem diagnostycznym, dzięki któremu można szybko dostrzec przyczynę danej awarii, a także sprawdzić działanie wszystkich podzespołów urządzenia. Dodatkowym atutem świadczonych przez nas usług jest bezpłatny dojazd w przypadku Warszawy i okolic (do 50 kilometrów). Pryz dalszych dystansach należność za dojazd jest ustalana indywidualnie.

 

Realizacja usługi naprawy zmywarek

Standardowo naprawa w naszej firmie składa się z kilku etapów. Oczywiście do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu możemy dostosować usługę do preferencji konkretnego klienta. Każde serwisowanie rozpoczynamy od szczegółowej diagnozy danego urządzenia, zarówno pod kątem najbardziej widocznych objawów awarii, jak i działania poszczególnych podzespołów.

Po wykonanej diagnozie sprzętu odbywa się wycena całej usługi, obejmującej zarówno niezbędne części, jak i koszty robocizny. Po akceptacji danych warunków przez klienta przystępujemy do naprawy. W wielu przypadkach możemy naprawić zmywarkę na miejscu, dzięki czemu zaoszczędzamy czas, niezbędny do przewozu urządzenia.

 

Co możesz zrobić samodzielnie?

Niektóre usterki, pojawiające się podczas użytkowania zmywarki są na tyle niewielkie, że można je usunąć samemu. Aby to ułatwić, przygotowaliśmy zestawienie najczęściej pojawiających się, niewielkich błędów, a także sposobów ich usunięcia.

1. Mruga kontrolka kranu.

Najczęściej klienci opisują tę usterkę w ten sposób, że po kilkunastu sekundach po włączeniu sprzętu przestaje ono działać. Po otwarciu drzwiczek mruga kontrolka w kształcie kraniku. Przyczyną takiej sytuacji jest woda, która zgromadziła się w dolnej misce. Najłatwiej pozbyć się jej poprzez przewrócenie urządzenia i wylanie wody z miski. Warto jednak sprawdzić, co jest przyczyną osadzania się wody. Jeśli zauważysz, że ścieka ona z któregoś wężyka, złączki czy spomiędzy uszczelek, należy zgłosić się do serwisu.

2. Po włączeniu zmywarki świecą się kontrolki.

Jeśli Twoja zmywarka nie działa i świecą się kontrolki, należy przede wszystkim dowiedzieć się, czego dotyczy dany symbol. Najczęściej w instrukcji są objaśnienia dotyczące poszczególnych kontrolek. Tam również znaleźć można wskazówki, czy daną usterkę można usunąć samodzielnie, czy należy wezwać specjalistów. Dlatego też zalecamy, aby zachować sobie wszystkie dokumenty dołączone danego urządzenia.

3. Po myciu na dnie zmywarki pojawia się piana.

Kiedy dostrzeżemy pianę na dnie urządzenia, domyślamy się, że przyczyną jest awaria sprzętu. Jednak w rzeczywistości powodem najczęściej jest fakt, że wiele osób przed włożeniem naczynia do zmywarki, wstępnie je myje. Jeśli w tym celu używa się płynu do naczyń, po myciu, na dnie maszyny może pojawić się piana. Dlatego też zalecamy, aby przy wykorzystywaniu zmywarki nie używać płynu do naczyń, a jeśli już, to niewielkich ilości.

Jeśli nie masz pewności, co w zmywarce uległo awarii, nie próbuj jej naprawiać na siłę. Zgłoś się do specjalistów, którzy prawidłowo zdiagnozują źródło problemu. W naszej firmie proponujemy kompleksowe usługi serwisowe, dzięki czemu masz pewność, że naprawiona przez nas zmywarka będzie służyć Ci przez kolejne lata.