Świadczymy specjalistyczne usługi naprawy zmywarek, urządzeń gastronomicznych oraz chłodniczych w Warszawie, zajmując się serwisem gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym. Dzięki wyposażeniu w najlepsze narzędzia oraz doświadczeniu naszych pracowników, zapewniamy usługi na najwyższym poziomie.


Skorzystanie z naszej oferty wiąże się wieloma korzyściami. Zapewniamy naszym Klientom wyjątkowo krótki czas naprawy, bardzo wysoki poziom usług oraz wsparcie doświadczonej, wykwalifikowanej ekipy serwisowej, która nie tylko zadba o usunięcie każdej usterki i przywrócenie urządzenia do pełnej sprawności, ale także rozwieje wszystkie wątpliwości Klientów na każdym etapie, odpowiadając wyczerpująco na pytania.


Naprawa zmywarek

Działamy sprawnie i zapewniamy kompleksową pomoc serwisową na terenie Warszawy i okolic. Naprawa zmywarek to oferta skierowana do Klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców, a naszym celem jest przywrócenie w krótkim czasie pierwotnej sprawności urządzenia. Stosujemy części oryginalne bądź najwyższej jakości zamienniki dostępne w danej sytuacji.

Jesteśmy świadomi tego, z jak różnorodnych urządzeń korzystają nasi Klienci, dlatego nasz serwis obejmuje urządzenia gastronomiczne i zmywarki wszystkich znanych producentów wyposażenia tego typu. Przyjmujemy sprzęt takich marek, jak Stalgast, Unix, Waring, Caterina, Berto's, Fagor, Fimar, Hendi, Kromet, Lozamet, Ma-Ga, Rational, Robot Coupe, Roller Grill, Silanos oraz wielu innych producentów.


Naprawa zmywarek i pozostałych urządzeń gastronomicznych jest prowadzona przez wykwalifikowanych i doświadczonych fachowców. Zawsze działamy terminowo, aby nasi Klienci nie musieli czekać zbyt długo na serwisowanie sprzętu, niezbędnego dla prawidłowego funkcjonowania lokalu. Wiele zleceń wykonujemy na miejscu. Dojazd i diagnoza ujęte są w cenie serwisu. Na przeprowadzoną naprawę udzielamy gwarancji. Dzięki dobrej znajomości marek sprzętów najchętniej wybieranych dla gastronomii, możecie być Państwo pewni wysokiej jakości naszych usług.


Zależy nam przede wszystkim na sprawnej i kompleksowej obsłudze naszych Klientów, dlatego przykładamy wagę do każdego zlecenia i sprawnie wykonujemy wszystkie prace, bazując na doświadczeniu i znajomości branży.