W naszej firmie znajdą Państwo wszystko to, co potrzebne do funkcjonowania profesjonalnej kuchni lub małej gastronomii: kompleksowe wyposażenie oraz profesjonalny serwis sprzętów.

Firma VIK-POL Gastro istnieje na rynku dystrybucji sprzętu gastronomicznego od 2014 roku. Jednak dzięki kilkuletniemu działaniu w branży gastronomicznej zdobyliśmy wiedzę i doświadczenie. Pozwalają nam one nie tylko dostarczyć naszym Klientom wybrane produkty, ale również zapewnić niezbędną pomoc przy ich serwisowaniu oraz późniejszym użytkowaniu.

Zajmujemy się sprzedażą profesjonalnego wyposażenia gastronomii. Kompleksowo zaopatrujemy restauracje, hotele, pizzerie, puby i pozostałe obiekty o profilu gastronomiczno-usługowym w sprzęt niezbędny do prowadzenia każdej kuchni. Współpracujemy z polskimi i zagranicznymi producentami, dzięki czemu możemy zaoferować szeroki wybór profesjonalnych produktów w atrakcyjnych cenach. Dostarczamy produkty na terenie całej Polski.

Nasza firma oferuje także obsługę serwisową. Nasze ekipy serwisowe posiadają niezbędną wiedzę i wieloletnie doświadczenie w naprawie urządzeń gastronomicznych: elektrycznych, gazowych i chłodniczych. Serwisujemy głównie na obszarze województwa mazowieckiego. 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.